Transferimet limuzinë Aeroportit Antalia, taksat e autobusit taksi

 • Item / Content Number : # 882 11 times viewed.
 • Price / Cost : Check with seller
  • Location : Gundogdu, Manavgat, Turkey

Transferimet limuzinë Aeroportit Antalia, taksat e autobusit taksi transportit çmimet e transportit, më e lirë udhëtojnë në hotele fshatrat e pushimeve qendër e lundrimit centrum stacioni i autobusit, vila pushime me qira dhe pronat.

Mos i humbni paratë dhe kohën për të pritur autobusë të operatorit turistik në aeroportin e Antalia, Turqi.

Ne jemi një kompani e transportit limuzinë në Antalia / Turqi dhe ne ofrojmë transport privat luksoz të makinave dhe të ndajnë shërbimin udhëtim.

Limo ynë publik është shumë i madh dhe mund të strehojë deri në 12 persona dhe ne po nisen çdo 15 minuta nga Aeroporti Antalia dhe shkon drejt drejtim Antalia.

Kompania më e mirë limo e transportit vip në Antalia, Turqi, flota jonë është nga makina hummer bentley lincolwn qytet makina chrysler cadillac klasik ekzotik limo.

Grupi luksoz Antalia ose transporti privat Vip nga / në Aeroportin Antalia, Turqi. Filloni të festoni si mbret / princ. Dera në derë marr dhe heq shërbimin!

Belek Side Kemer Alanya Manavgat Antalia Gazipasa Olimpos Qarku Kas Kalkan Patara Fethiye Lara Plazhi Adrasan Tekirova Beldibi Avsallar Bogazkent Incekum Mahmutlar Titreyengol Kumkoy Sorgun
Karaburun Alara Okurcalar Tosmur Oba Gynuk Kiris Camyuva Kundu Kaleici Konyaalti Kızılağaç Kızılot Evrenseki Colakli Qendra e Lundrimit të Autobusëve Centrum Yacht Harbour Fshatrat e Festave

Published date: July 15, 2019 Published by / Owner : Travel Concierge Assistance Vip

Vote
Result 0 votes


Youtube video

Useful Informations / Things to Know

 • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
 • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
 • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
 • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings

 • Romantic Nights in Australia Sydney Melbourne

  Romantic Nights in Australia Sydney Melbourne

  Limo Service Prices (Sydney) Item / Content Number : # 1000 3times viewed. June 10, 2020 Check with seller

  Romantic Nights in Australia Sydney Melbourne There are some moments in life that demand a flawless execution, and a romantic eveningwith your partner is on the top of the list! With today’s busy lifestyle and hectic schedule, you have to take time o...

 • Konyaalti Antalya Airport Limousine Transfers Bus Taxi Transport Service Prices

  Konyaalti Antalya Airport Limousine Transfers Bus Taxi Transport Service Prices

  Limo Service Prices Konyaaltı(Antalya) Item / Content Number : # 931 17times viewed. July 15, 2019 Check with seller

  Konyaalti Antalya airport limousine transfers, bus taxi cab transport service prices, cheapest travelling to hotels holiday villages cruise port centrum bus station, rental holiday villas and properties. Simena Castle: Simena Castle, which can be rea...

 • Servizi di noleggio di limousine Antalya, prezzi di noleggio limousine

  Servizi di noleggio di limousine Antalya, prezzi di noleggio limousine

  Limo Service Prices Karaburun Alanya(Alanya) Item / Content Number : # 878 9times viewed. July 15, 2019 Check with seller

  Servizi di noleggio di limousine Antalya, prezzi di noleggio limousine, trasferimenti aeroportuali più economici, migliore compagnia Servizi di noleggio di limousine di Antalya, noleggio di limousine, compagnia di trasferimenti aeroportuali più econo...